Gelecek inovasyonla şekillenirken, Borusan Atölye’de Borusan’ın startup şirketlerinin yöneticileri “İnovasyon” teması altında geleceğe şekil veren yeni iş modellerini Borusan örnekleriyle paylaşıyor.

 

Borusan Atölye nedir?

Borusan Atölye, Borusan’ı yakından tanıyabileceğin, Borusan yöneticileriyle tanışabileceğin, iş dünyasındaki güncel konular hakkında bilgi alabileceğin ve Borusan Grubu’ndaki kariyer fırsatlarını öğrenebileceğin buluşma serisidir.

Borusan Atölye’ye kimler katılabilir?

3. ve 4. sınıf üniversite öğrencileri katılabilir.

Borusan Atölye nerede gerçekleşecek?

Borusan Binası, Salıpazarı/Beyoğlu lokasyonunda gerçekleşecek. Google maps: https://goo.gl/maps/2Lsev8tbe9s

Borusan Atölye’ye neden katılmalısın?

Borusan Atölye’de ilk buluşmanın konusu “İnovasyon”. Gelecek inovasyonla şekillenirken, Borusan Atölye’de Borusan’ın start-up şirketlerinin yöneticileri “İnovasyon” teması altında geleceğe şekil veren yeni iş modellerini Borusan örnekleriyle paylaşıyor.

 

Ofis Hayatı

BORUSAN YAŞAM BURADA

Borusanlıların sosyal hayatlarına katkı sağlamak amacıyla şirketlerin sosyal kulüpleri tarafından çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Gerçekleşen aktiviteler arasında bowling, trekking, ahşap boyama, dans, dalgıçlık kursları, fotoğrafçılık kursları ve geziler yer alıyor.

Borusanlılar için spor yapabilecekleri farklı olanaklar, grup şirketleri bünyesinde sağlanıyor.

Borusan Kültür ve Sanat Merkezi bünyesinde; müzik, sergi, konferans etkinlikleri ve sanat yayınları ile kültürel mirasın korunması hedefleniyor. Tüm kültür ve sanat etkinlikleri Borusanlılara düzenli olarak duyuruluyor ve katılımları destekleniyor.

Nasıl Katılacağım?  

“Hemen Başvur”a Tıkla!

Buluşma Yeri

İstanbul Avrupa

Son Başvuru Tarihi

30.11.2017   Linki: http://toptalent.co/Networking/Detail/77

Buluşma Zamanı ve Program

06.12.2017  13:00 – 16:00

Yazar Hakkında

Nazlı Gündoğdu

Ankara Üniversitesin'de okuyan laboratuvarda deneyleriyle başı dertte kimya bölümü öğrencisiyim. Bilim konferansları ve bilimsel kitaplar vazgeçilmez tutkumdur. Tiyatro aşığı, kahvenin bol köpüklüsü insanın güler yüzlüsü diyen biriyim.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın