TurkishWIN’in kampüslere uzanan programı CampusWIN, yeni ve ilham dolu hikayeler, yeni kız kardeşler arıyor. Şahane insanlarla tanışarak, şahane bir networke adım atmak, ilham ve güç alırken; aynı zamanda ilham kaynağı olmak, öğrenirken öğretmek istiyorsan sana dünyamızı tanıtmak istiyorum.

267893022_orig

  • CampusWIN ve Kız Kardeşlik

CampusWIN, söylediğim gibi TurkishWIN’in kampüs programıdır. Dünyamıza adım attığında Facebook grubumuza girecek ve birbirinden güzel, kız kardeşlik ruhuyla bir araya gelmiş insanlarla tanışacaksın. Bu gruba dahil olman Türkiye’nin her yerinden kız kardeşin olduğu anlamına geliyor. Yardıma ihtiyacın olduğunda, bulduğun bir şeyi paylaşmak istediğinde seni her zaman dinleyecek, destekleyecek kız kardeşlerin olduğunu ve yalnız olmadığını hissedeceksin.

canstockphoto15167410

  • Mentorluk Programı

TurkishWIN olur da mentorluk olmaz mı? Tabi ki programda mentorluk da var. Dünyamıza adım attığında TurkishWIN üyesi bir kadınla eşleştirilecek ve onun tecrübelerinden birebir yararlanma imkanın olacak. Kişisel ve profesyonel olarak seni dinleyecek, yönlendirecek ve destekleyecek başarılı bir liderle eşsiz bir deneyim paylaşacaksın.

 

  • Kampüs Ses Ver!

Ayrıca  “Kampüs Ses Ver!” diyoruz. Yazarlığını yaptığımız blogumuzda düşüncelerimizi, tecrübelerimizi, iş ve staj haberlerini, kampüslerden duyuruları paylaşıyoruz. Kalemim iyidir, iyi yazarım ya da hiç deneyimim yok, ama blogger olmakla hep ilgilendim, diyorsan sana yazar olma fırsatı da veriyoruz.

  • WIB Club

Kampüs liderleri olarak kendi kampüslerimizde Women in Business Clublar kurarak okullarımızda ilham kaynağı olmayı amaçlıyoruz. TurkishWIN üyesi kadınları kampüsümüze konuşmacı olarak davet edip genç kadınlara rol model edinmeleri, profesyonel hayatı tanımaları için networking etkinlikleri organize ediyoruz. Dünyamıza girdiğinde kendi kampüsünde WIB kurmak istersen her zaman destek olacağız.

  • TurkishWIN@Kampus sisterhood-in-theory

Genç kadın liderlerden oluşan bir network diyorum; devamında tabi ki kariyer de var! LinkedIN grubumuzda kariyerin konusunda sana yardımcı olacak paylaşımlara erişim sağlayabileceksin. Burada üniversitelerdeki aktif öğrenci kulüplerinin temsilcileri, iş dünyasındaki kadın liderler ve kampüs liderleri var. Bu grupta kampüslerden etkinlik haberleri, tecrübeler, motivasyon notları ve staj duyuruları bulacaksın. Gruba dahil olan kadın liderlerle tanışma, hatta onları kendi kampüsüne konuşmacı olarak davet etme imkanın olacak.

Artık CampusWIN nedir, CampusWINners kime denir biliyorsun.  Programımızın büyülü dünyasına adım atmak, kız kardeşlik ruhu içinde ilhamla dolmak istiyorsan, aramızda yerin hazır.

 

Son Başvuru 6 Aralık! Hadi Formu doldur!

 

Yazar Hakkında

Dilek Şaşkın ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampusu'nda işletme bölümü öğrencisidir. Boş vakitlerinde fotoğrafçılıkla ve scuba diving ile ilgilenmektedir. İlgi alanları arasında kişisel gelişim aktiviteleri, liderlik, etkinlik organizasyonları ve sosyal sorumluluk projeleri yer alır.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın