CaseCampus Başvuruları Açıldı!

Akbank ana sponsorluğunda Endeavor tarafından hazırlanan,
Türk girişimci vaka çalışmalarını online eğitim sistemi üzerinden ve yüzyüze konferanslarla işleyen CaseCampus yeni dönemi için başvurunu bekliyor! CaseCampus Programı en deneyimli akademisyenleri, en meraklı öğrencileri ve en güncel girişimci hikayelerini Türkçe içerikle ülkemizde sınıf ortamından bağımsız bir şekilde bir araya getiriyor. Program, girişimciliği bir kariyer seçeneği olarak düşünen 3. – 4. sınıf ve lisansüstü öğrencilerini başarılı Endeavor Girişimcileri’yle uygulamalı öğrenim ve networking ortamında buluşturuyor.

CaseCampus Bahar 2016 Dönemi’nde yer alacak 100 seçkin katılımcıdan* biri olmak istiyorsanız hemen başvuru yapmak için link ’e tıklayın!

*Acele edin, sadece ilk 1000 başvuru değerlendirmeye alınacaktır.

CaseCampus Programı Neler İçeriyor? 

Vaka Çalışmaları

Endeavor Girişimci Şirketleri’nin kuruluş aşamasından günümüze kadar yaşanan güncel öykülerini ve dönüm noktalarını özetleyen türkçe vakalardır.

İkilem Videoları

Bu videolarda her vaka çalışmasına ait girişimci kendi girişimcilik serüveni sırasında yaşadığı üçer kritik karar konusunu ele alıyor.

Online Forumlar

Danışma Kurulu Üyeleri’nin liderliğinde 10-12 kişilik katılımcı gruplar arasında, “Bu girişimcinin yerinde olsaydım, ne yapardım?” sorusu tartışılıyor.

Sohbet Videoları 

Her vaka çalışmasında olan ikilemlerin çözüm yolu hakkında girişimcinin aldığı kararlar girişimcinin kendisi tarafından açıklanıyor.

MyCampus

Katılımcı ve mezunlar CaseCampus kapsamındaki TalentCampus, MentorCampus ve MyCampus programlarından faydalanarak girişimcilik ekosisteminde staj, iş, Endeavor Mentor desteği ve pek çok etkinliğe giriş hakkına sahip olabilirler.

Konferanslar 

3 adet tam gün konferans; program başında, ortasında ve sonunda tüm katılımcılar için bir eğitim ve networking fırsatı olarak düzenleniyor.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın