Akbank ana sponsorluğunda Endeavor Türkiye’nin hayata geçirdiği CaseCampus Programı en deneyimli akademisyenleri, en meraklı öğrencileri ve en güncel girişimci hikayelerini Türkçe içerikle ülkemizde ilk defa sınıf ortamından bağımsız bir şekilde bir araya getiriyor. Program, girişimciliği bir kariyer seçeneği olarak düşünen, 30 yaşını aşmamış üniversite lisans 3. ve 4. sınıf öğrencileri ile lisans üstü öğrencilerini ve bu programlardan son 5 yıl içinde mezun olmuş gençleri başarılı Endeavor Girişimcileri’yle yepyeni ve inovatif, uygulamalı öğrenim ve networking ortamında buluşturuyor.

CaseCampus Programı 2018 yılı Bahar Dönemi’nde yine Akbank ana sponsorluğunda 75 yeni katılımcısıyla buluşmaya hazırlanıyor! 5. Dönemi’nde CaseCampus, 10 hafta sürecek öğrenim programında yine birbirinden başarılı girişimcilerin vakaları, konferans ve atölye çalışmaları ile program sonrası staj ve mentorluk destekleriyle mezunlarının hayatına değer katmaya devam edecek. Nisan 2018’de başlayacak programa başvular online başvuru formu ile yapılabilecek. Sen de sınırlı sayıda katılımcı arasında yer alarak bu ayrıcalıklı ağın parçası olmak istiyorsan bu link üzerinden başvurunu gerçekleştir.

Başvurular ve değerlendirme süreciyle ilgili detaylı bilgiye Başvuru sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Son Başvuru tarihi: 26 Şubat Pazartesi

Web sitesinden incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Girişimci ruhlu, kendinden yüksek beklentisi olan,
vizyon sahibi
75 öğrenci arıyoruz!

CaseCampus Programı’na katılacak en cesaretli ve en tutkulu 75 katılımcı arasında yerini al. Girişimci vakalarına yorum yap, ilham veren konferanslara katıl, girişimcilik ekosisteminin önde gelen eğitmen, mentor ve yatırımcılarıyla tanış, girişimcilik ekosistemi ve kurumsal firmalarda staj ve mentorluk fırsatlarını yakala!

Akbank işbirliğinde Endeavor Türkiye tarafından yürütülen ücretsiz programda yerini al! CaseCampus Programı’nda fikirlerini geliştir, becerilerini güçlendir, hayallerini gerçekleştir! Seni bekliyoruz!
CaseCampus üç adet konferansını İstanbul’da gerçekleştirecek!

Program,
  • girişimcilikle ilgili,
  • lisans 3. – 4. sınıf,
  • lisansüstü öğrencisi olan veya
  • son 5 yıl içinde mezun olmuş,
  • 30 yaşın altında herkesin başvurularını bekliyor.

Hemen başvurmak için tıkla!
Başvuru koşulları ve detaylı bilgi için www.casecampus.org
Son başvuru 26 Şubat 2018

*Acele et, sadece ilk 2000 başvuru değerlendirmeye alınacaktır.

Yazar Hakkında

Konuk yazarlardan ilham, fırsat ve yeni fikirlerle dolu paylaşımlar!

İlgili Yazılar

Yorum Yazın