“NE YAPARSAN YAP SEVDİĞİN İŞİ YAP!”

Merhabalar ben en en en yeni üye.

CampusWINner olarak birçok kız kardeşe sahip olmanın ve birbirinden harika etkinliklerde yer almanın keyfini anlatmaya kelimeler bulamıyorum ama sizlere bugün CampusWINner olarak içerisinde üçüncü kez bulunduğum, her an gururla iyi ki buradayım dediğim muhteşem bir etkinlikten bahsetmek istiyorum. Bugün WIB kulüpleri ve CampusWINner ailesi olarak Eczacıbaşı topluluğunun şirketinde misafir olduk. Başta satış ve pazarlama müdürü Canan Hanım’a ve tüm şirket ailesine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Herkesin muhteşem hikayesi vardır ve bu hikayeyi kendisi yazar. Canan Hanım’da kendi hikayesini yazanlardan. Biz onun hikayesini dinlerken inanılmaz keyif aldık. İşini ve çalıştığı iş yerini çok seven Canan Hanım bizlere kendi hikayesini paylaşmadan önce birçok tavsiyede bulunarak öğrenciliğimizin kıymetini bilmemiz gerektiğini ve her zaman ne yaparsak yapalım hangi mesleği seçersek seçelim o işi severek yapmamız gerektiğini önemle söyledi. Bizlere  güzel sanatlar lisesinde başlayıp  biyoloji bölümü kazanmasını; Eczacıbaşı şirketinde stajdan başlayıp 1 yıl içerisinde 6 pozisyon ile iş hayatında değişikliğe nasıl meydan okuduğunu anlatarak ilham oldu.

Eczacıbaşı topluluğundan da bahseden Canan Hanım,  Eczacıbaşı’nın  ilaç ve sağlık sektörü dışında birçok alanda faaliyet gösterdiğine dair bilgi verdi. Şirketi de gezme şansını yakalayarak, çeşitli departmanlarda çalışan kişilerle sohbet etme fırsatını yakaladık. Canan Hanım’ın da söylediği gibi “ hayatta en büyük zenginlik yeni insanlar tanımak.”. Biz de bu etkinlikte birçok kişi ile tanışıp çok samimi bir insanın hikayesinden ilham alarak mutlu bir şekilde ayrıldık. Daha nice güzel etkinliklere.

İlhamla..

Nadide Sema Ozsayan

 

Yazar Hakkında

Konuk yazarlardan ilham, fırsat ve yeni fikirlerle dolu paylaşımlar!

İlgili Yazılar

Yorum Yazın