Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri’nin kadın yöneticileriyle buluşmaya hazır mısın? Eğer sen de fırsat eşitliğine ve kadının iş hayatındaki yerinin önemine inanıyorsan

şimdi buluşmanın tam zamanı.

Buluşma Yeri         Buluşma Zamanı         Son Başvuru       Sonuçların Açıklanması               Program

İstanbul Anadolu        08.12.2017                           03.12.2017            Katılımcılarla İletişime Geçilecek       10:00-13:00

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri’yle Buluş nedir?

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri’ni yakından tanıyabileceğin, iş hayatıyla ilgili sorularına yanıtlar bulabileceğin ve kariyerini şekillendirebileceğin buluşmalar serisidir.

Kimler katılabilir?

İlk buluşmada sadece kadın öğrencilerle bir araya geliyoruz. 3., 4. sınıf ya da yüksek lisansta okuyan kadın öğrenciler katılabilir.

Nerede gerçekleşecek?

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri İstanbul Kavacık ofisinde gerçekleşecek.

Neden katılmalısın?

Profesyonellerle tanışacak, hem ofis ortamımızı hem de üretim tesislerimizi görme fırsatı bulacak, Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri’nde benim için ne var sorusuna yanıt bulabilecek, kendini geliştirebilecek, ilgi duyduğun iş alanlarını yakından tanıyabileceksin.

İlk buluşmanın konusu ve programı nedir?

İlk buluşmanın konusu “İş Hayatında Kadın”. Buluşma programında Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri’nin 3 kadın yöneticisinin katıldığı ve Topluluk İK Grup Başkanının moderatörlük yaptığı panel ve şirket gezisi yer alıyor.

Yazar Hakkında

Nazlı Gündoğdu

Ankara Üniversitesin'de okuyan laboratuvarda deneyleriyle başı dertte kimya bölümü öğrencisiyim. Bilim konferansları ve bilimsel kitaplar vazgeçilmez tutkumdur. Tiyatro aşığı, kahvenin bol köpüklüsü insanın güler yüzlüsü diyen biriyim.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın