Fellow 2016 programı ile Girvak, hayallerini cesaretiyle birleştiren üniversitelileri bünyesine katılmaya davet ediyor! Girişimcilik potansiyeli taşıyan gençlerin seçildiği #FellowProgramı‘na başvurmak için son gün 20 Haziran! 

Girişimciliğin önemini bilen ve değişimin anahtarı olduğuna inanan iş insanları ve fikir önderleri tarafından kurulan Girişimcilik Vakfı, girişimcilik kültürünün yaygınlaşması ve girişimciliğin gençler arasında bir kariyer seçeneği haline gelmesi amacı ile çalışıyor.

Fellow Programı
Fellow’lardan neler bekliyor? Fellowlara neler sağlıyor?

İlham

Her iki ayda bir FellowUp’larda, Fellow’lar ilham verici girişimci hikayelerini dinliyorlar. Başka hiçbir yerde öğrenemeyecekleri detayları dinledikleri FellowUp’lara katılım ise zorunlu.

Network

İlhamı network ile birleştirmek girişimciliğin altın kurallarından biri. Fellow’lar program süresince katıldıkları etkinlikler ve tanıştıkları kişiler sayesinde global bir networkün parçası haline geliyorlar.

Burs

Fellow Programı ile Fellow’ların programa katılımlarını ve kişisel gelişimlerini desteklemek için 12 ay boyunca 500 TL burs veriliyor.

Katılım

Fellow Programı’ndaki etkinliklerin birçoğuna katılım zorunlu. Fellow’ların FellowUp etkinliklerine sadece 1 katılmama hakkı var, sonrasında Yönetim Kurulu kararı ile program dışında kalıyorlar.

Girişim Elçileri

Fellow Programı’na seçilen üniversite öğrencileri hem programdan aldıkları ilhamı çoğaltmak hem de çarpan etkisi ile girişimcilik kültürünü yaygınlaştırmak için üniversitelerinde girişimcilik etkinlikleri düzenliyorlar.

Blog

Fellow’lar ‘Giveback’ kültürünün bir aşaması olarak katıldıkları her etkinlikten ve kendi deneyimlerinden yılda en az 3 blog yazısı yazıyorlar.

Fellow Programı hakkında daha fazla bilgi almak ve seçim sürecine yönelik aşamaları öğrenmek için ”Ne Yapıyoruz” sayfasını ziyaret edebilirsin. Fellow programına hemen başvurmak için ise  http://girisimcilikvakfi.org/ linkinden formu doldurman yeterli.

Unutma, son tarih 20 Haziran!

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın