Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü vasıtasıyla bu yıl bir yenisi gerçekleştirilecek olan Kariyer Panayırı’na davetlisiniz. Alışılagelmişin dışında bir kariyer organizasyonu olan Kariyer Panayırı, hem fazlasıyla eğlenebileceğiniz hem de kariyerinize yön verebileceğiniz bir etkinlik!  Diğer kariyer fuarlarından farklı olarak; 1200 metrekarelik bir panayır çadırında gerçekleşen Kariyer Panayırı, yoğun ilgiden dolayı bu yıl da 3 gün boyunca devam edecektir.

Kariyer Panayırı’nda bir yandan sunumlarda, şirketlerin üst düzey yöneticileriyle görüşerek staj ve iş başvuruları yapabilir; diğer yandan da güzel havanın tadını çıkararak panayırın eşsiz eğlence olanaklarından dilediğinizce yararlanabilirsiniz. Turnuvalar, yarışmalar ve sürpriz hediyeler de sizleri bekliyor olacak!

Yalnızca Yıldız Teknik Üniversitesi’nden değil, yurdun dört bir yanından gelen öğrencilerle dolup taşan bu etkinlikte sen de yerini almak istiyorsan 22-23-24 Mart tarihlerinde Davutpaşa Kampüsü Fen Edebiyat Fakültesi önünde kurulacak panayır çadırına bekliyoruz!

 

 

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın