Sosyal Sorumluluk Projeleri Kongresi III

Amacı sosyal etkisi yüksek, kaliteli, sürdürülebilir projeleri görünür kılarken aynı hedef kitleye yönelik faaliyet gösteren STÖ’ler arasında ağ yaratmak olan, Hibe Veren Kurumlar-STÖ ve STÖ-Gönüllü buluşmasının sağlandığı III. Ulusal Sosyal Sorumluluk Projeleri Kongresi’ni hayata geçireceğiz.

TED Üniversitesi İhtiyaç Haritası Topluluğu, aktiF-İz Gençlik Topluluğu ve Gençlik Çalışmaları Derneği organizasyonunda, TED Üniversitesi ev sahipliğinde 6 Mayıs 2017 tarihinde uygulanacak olan SSPKONGRE-III için öngörülen ana temalar: Sosyal Etki, Sosyal Girişimcilik, Aktif Yaşlanma, Mülteci Adaptasyonu ve Dezavantajlı Gruplara Yönelik Yapılan Faaliyetlerdir.

SSPKONGRE, uygulanmış veya en az 4 aydır uygulanan iyi proje örneklerini bir araya getirmeyi, bu projelerin sözlü ve/veya poster sunumu şeklinde sunulmasıyla projenin görünürlüğünü ve diğer gruplar üzerinde etkisini artırmayı hedeflemektedir.

Katılımcı olarak başvurunuzu sitede katılım başlığı altında, özel sektör veya STK temsilcisi olarak stand açmak için başvurunuzu Özel Sektör/STÖ Fuayesi başlığı altında bulabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi: http://sspkongre.com/
Son Başvuru Tarihi: 30 Nisan

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın