BORUSAN

Borusan Grubu, 73 yıllık tarihiyle Türkiye’nin köklü şirketlerindendir. Türkiye başta olmak üzere 3 kıtada, 11 ülkede; çelik, distribütörlük, lojistik ve enerji sektörlerinde faaliyet gösterir. Borusan yeteneklerin geleceğine yaptığı yatırımla en fazla dikkat çeken şirketlerden biri olarak öne çıkıyor ve Şubat ayında toptalent.co’da birçok yeteneği bünyesine katmayı bekliyor. Borusanlıların sosyal hayatlarına katkı sağlamak amacıyla şirketlerin sosyal kulüpleri tarafından çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Gerçekleşen aktiviteler arasında bowling, trekking, ahşap boyama, dans, dalgıçlık kursları, fotoğrafçılık kursları ve geziler yer alıyor.

PHILIP MORRIS/SABANCI

Philip Morris International olarak Türkiye ile 1984’te buluştu. 1991 yılında %75 Philip Morris International, %25 Sabancı Holding ortaklığıyla Türkiye’deki faaliyetlerini kalıcı hale getirdi ve Türkiye’nin en büyük şirketlerinden biri oldu. Philip Morris/Sabancı’da açık iletişim ve iş birliği kültürü var. Zorlu işlerin cesaretle karşılandığı ve merakın sadece değerli bir nitelik değil, aynı zamanda gereklilik olduğu bir ekip. Çalışanlarına kariyer ve gelişim fırsatı sunmak, potansiyellerini ortaya çıkarmak en önemli hedeflerinden biri. Bu kapsamda Philip Morris International ailesinde yurtdışına en çok işgücü sağlayan ülke ve Philip Morris/Sabancı Şubat ayında toptalent.co’da yetenekleri bekliyor.

ABDİ İBRAHİM

Abdi İbrahim, 1912’de başlayan “iyileştirme” yolculuğunda, çıtayı her gün biraz daha yukarıya taşımanın sorumluluğu ile hareket ediyor. Abdi İbrahimliler; Türk ilaç sanayisinde lider ve uluslararası bir marka olmak için; yenilikçi ürün ve hizmetleri, cesur ve öncü girişimleri, dokunduğu hayatları ve dünyayı iyileştirmek için tutkuyla çalışıyor.

GARANTİ BANKASI

1946 yılında Ankara’da kurulan Garanti Bankası, 30 Haziran 2016 tarihi itibarıyla 287,2 milyar Türk Lirası’na ulaşan konsolide aktif büyüklüğü ile Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası konumunda. Garanti’de iş-özel yaşam dengesini korumak çok önemli. Buna yönelik sürekli yeni projeler geliştiriliyor. Çalışanlara yönelik hobi kulüpleri, özel gün kutlamaları, spor salonu, kuaför, lostra, terzi gibi servisler birçok farklı uygulama sunuluyor. Garantililer ve aileleri pek çok sosyal etkinliğe katılarak yaşamlarına renkli ve keyifli hale getirebiliyor, ilgi duydukları hobilerine yönelik aktivitelere katılabiliyor.

TURKCELL

Türkiye’de mobil iletişim, Şubat 1994’te Turkcell’in hizmete girmesiyle başladı. Turkcell 23 yılı aşkın süredir Türkiye’nin teknoloji devi olmaya devam ediyor. Sosyal haklar, özel eğitimler, dünyanın en prestijli okullarıyla stratejik işbirlikleri (MIT), uzmanlık gelişimi, mobil çalışma imkanı, spor ve hobilerini yaşayabileceğiniz yan hakların hepsi Turkcell’de. Türkiye’nin teknoloji devi Turkcell’de çalışmak sandığınız kadar zor değil. Kendinize güvenmeniz yeterli.

Ayrıntılı bilgiler ve başvurular için buraya tıklayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Konuk yazarlardan ilham, fırsat ve yeni fikirlerle dolu paylaşımlar!

İlgili Yazılar

Yorum Yazın