ODTÜ Verimlilik Topluluğu’nun en prestijli etkinliği olan 17.Yönetim ve Mühendislik Günleri, ‘Digital Dönüşüm’ teması ile sizlerle olacak!

25 – 26 Şubat tarihleri arasında ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek etkinlik tüm Türkiye’deki katılımcılara açık olacak. Ücretsiz ve sertifikalı olan bu etkinlik, sektöründe lider şirketler ile üniversite öğrencilerini buluşturmayı hedefliyor. Etkinlik, lider şirketlerin üst düzey konuşmacılarının katılacağı oturumlarla gerçekleşecek. Bu oturumlarda konuşmacılar, “Dijital Dönüşüm” temasını farklı alanlarda katılımcılarla paylaşacak. Oturumların yanı sıra, şirket ve sponsorların bulunduğu bir fuaye alanı da katılımcıları bekliyor olacak. Şirketlerle birebir iletişim kurabilme fırsatını veren bu alan, katılımcıların şirketler hakkında sorularına yanıt bulmasına yardımcı olacak.
17. YMG’ye ODTÜ öğrencilerinin yanısıra Ankara ve diğer şehirlerdeki üniversitelerden de birçok öğrenci katılma şansı yakalayacak olup toplamda 1500’den fazla kişinin katılımı planlanmakta. Kampüs dışından katılım sağlayacak öğrenciler için Ankara’nın belirli noktalarında ring ile ulaşım sağlanacak.

Ayrıca, geçtiğimiz yıl bir ilk olarak gerçekleştirilen “Engelsiz YMG”, 17. YMG’de de sağlanacak. İşitme engellilerin katılımı göz önünde bulundurularak, yapılan oturumlar bir eğitmen aracılığı ile işaret dilineçevrilecek. Ek olarak, görme engelli katılımcılara organizasyon ekibi eşlik edecek.
Tofaş , TEB , Bosch , Mars Lojistik ,Tekfen , Şişecam gibi birçok sponsorun destek verdiği etkinliğin konuşmacıları ve etkinlik programı çok yakında açıklanacak! Etkinlik detaylarına ulaşmak ve kayıt olmak için http://ymg.odtuvt.org.tr/ ‘yi ziyaret etmeyi unutmayın.

Nazlı Şeker

Yazar Hakkında

Konuk yazarlardan ilham, fırsat ve yeni fikirlerle dolu paylaşımlar!

İlgili Yazılar

Yorum Yazın